Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Tesa® – tradícia a vývoj

Tesa AG je s viac než 6000 druhmi výrobkov jedným z hlavných svetových výrobcov lepiacich pások pre priemyslové, komerčné a domáce využitie. 125 rokov skúseností vývoja a produkcie samolepiacich riešení je zárukou pre kvalitné a ucelené produktové rady tej najvyššej kvality.

Po celej Európe zjednodušuje Tesa® zákazníkom život – v kancelári, doma alebo v oblasti hobby.

Tesa® – inteligentné riešenie a kvalita s presvedčením

V laboratóriách Tesa v Nemecku, USA, Číne a Singapure odborníci stále pracujú na vývoji produktov pre plnú spokojnosť zákazníkov. Okrem klasickej kancelárskej pásky tesafilm®, ktorá predstavuje jeden z míľnikov v dejinách spoločnosti, ponúka aj ďalšie produkty. Poskytujú jednoduché a kvalitné riešenia pre každodenné použitie - špeciálne popisovateľné samolepiace pásky, rôzne typy baliacich pások, obojstranné montážne pásky, maskovacie pásky, vr. odvíjačov a iného príslušenstva, sortiment poznámkových bločkov a mnoho ďalšieho.

Tesa® – zodpovednosť za životné prostredie a spoločnosť

Zodpovedné jednanie je jedným zo základných požiadaviek pre vybudovanie značky s trvalou dôverou. Dlhými rokmi overená sila výrobkov tejto značky dáva spoločnosti dobrú pozíciu k vývoju nových produktov, ktoré môžu ovplyvniť aj životné prostredie – napríklad využitím recyklovaných materiálov pri ich výrobe. Túto myšlienku naplňuje ekologická rada kancelárskych produktov Tesa EcoLogo, ktorá predurčuje ďalší vývoj a zameranie predovšetkým na výrobu vysoko kvalitných ekologických produktov. Nová rada ekologických produktov Tesa obsahuje kancelárske pásky, odvíjače alebo krepové a baliace pásky.