Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Vizualizačné a prezentačné kapsy, stojany a displeje

Francúzska firma Tarifold je svetová jednotka vo výrobe displejov a kapies pre vizualizáciu a prezentáciu písomných dokumentov, letákov, prospektov a informácií v tlačovej podobe, vo všetkých štandardných formátoch - A5, A4 a A3. Sortiment Tarifold môžeme rozdeliť do niekoľko kategórií, na výrobky určené pre priemysel a výrobu, zdravotníctvo, potravinárstvo a na výrobky pre kanceláriu, obchod a služby.

Širokú škálu sortimentu nájdete na www.tarifold.com/cs


Tarifold pre strojárstvo a priemysel

Tradícia a záruka kvality

Dlhodobé skúsenosti z praxe dokazujú, že výrobky Tarifold sú preferovanými vizualizačnými nástrojmi vo výrobe u mnohých významných priemyselných a výrobných podnikov napr. Škoda auto, Hyundai, Karosa, Akuma a mnoho ďalších. Tieto výrobky sú podporované i radou audítorských firiem.

Na vybrané produktové rady je poskytovaná záruka až 10 rokov.

Rámčeky LEAN pre organizáciu a plánovanie

Prostriedky pre vizualizáciu vo výrobnom prostredí sú využívané najmä pri plnení noriem kvality ISO, VDA, QSW a TQM. Portfólio výrobkov pre priemyselnú sféru zahrňuje široký sortiment produktov pre vizualizáciu najrôznejších dokumentov vo výrobe, ako sú napr. návody, smernice, normy, záznamy o údržbe, technologické postupy a schémy, plány atď.

Ponúkame možnosť vlastnej potlače rámčekov vr. loga a textu.

Magneto - výrazné farebné rámčeky

Praktické rámčeky pre zvýraznenie dôležitých informácií pomocou farieb, jednoduché umiestenie na rôzne typy podkladov. Rýchla a spoľahlivá fixácia. Nové samolepiace rámčeky obojstranne viditeľné, odolné PVC, zúžené hrany pre maximálnu viditeľnosť plochy dokumentu, obojstranná viditeľnosť farebného rámčeku, bezpečná fixácia dokumentu a menší rádius rohov.

Ďalšie typy rámčekov – celomagnetické, sólo, memo a ďalšie v bezpečnostnom prevedení s výraznými farebnými prúžkami.

STERIFOLD - ochrana pred prenosom vírusov a baktérií

Ochrana a bezpečnosť do prevádzky a obchodu

Sterifold komunikačné a organizačné produkty s antimikrobiálnou ochranou. Antimikrobiálny systém Sterifold je určený pre obmedzenie mikrobiálnej kontaminácie a zjednodušenie hygienických požiadaviek na prevádzky.

Certifikovaná technológia AgION - plasty s obsahom iónov striebra pre funkčnú ochranu pred vírusmi a baktériami.

Viac informácií: officeline.sk/anti-virus-by-tarifold

Tarifold pre potravinárstvo

Produkty špeciálne prispôsobené prevádzkam v potravinárstve, kde je kladený dôraz na hygienu. Držiaky na kapsy v nerezovom prevedení s vodotesnými kapsami, často využívané veľkými výrobnými podnikmi pri plnení podmienok noriem kvality ISO a pri plnení normy HaCCP. Výrobky Tarifold používajú v potravinárstve napr.: Dr. Oetker, Bohemia Sekt, Coca-Cola, Olma, Danone, Kostelecké uzeniny, Boneco a ďalší.

Tarifold pre zdravotníctvo

Vedľa štandardných výrobkov, ktoré je možné využívať aj v zdravotníctve, ako napr. kapsy s možnosťou vpisovania bez nutnosti vybratia uloženého dokumentu (záznamy teploty, podaných liekov a pod.) sú v ponuke firmy Tarifold aj výrobky vyvinuté špeciálne pre zdravotníctvo. Pre oblasť výroby sú prvky konštruované tak, aby obstáli pri každodennom používaní v náročných prevádzkových podmienkach.

Tarifold obchod a služby

Kovové držiaky a stojany X-tend sú určené pre kancelárske a priemyselné priestory, do obchodov, na recepcie budov vrátane hotelov.

Elegantné a praktické riešenie: uchytenie tabletu s rotáciou 360° uľahčuje manipuláciu. Posuvné úchyty z transparentného plastu umožňujú variabilné upevnenie tabletu. Ideálne napr. pre online prezentáciu tovaru v predajni alebo prenose formou eKasa pokladne. Záruka: 10 rokov.