Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Sortiment Sanytol zahrňuje širokú škálu čistiacich prostriedkov pre údržbu domácností a spoločných priestorov so zameraním na hygienu. Informácie k produktom nájdete na www: www.sanytol.sk - použitieSanytol dezinfekce univerzální

Vďaka trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí 99,9 % mikróbov. Zanecháva sviežu vôňu eukalyptu, ktorá prevonia celý byt. Nakoľko neobsahuje chlór, je šetrnejší k povrchom a nespôsobuje škvrny na textíliách.

Čo dezinfikuje? Kuchyne, sanitárne zariadenia, WC, sifóny, obklady, dlažbu, umývateľné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky, odpadkové koše… Trojitý účinok: baktericídny podľa normy EN 13697 (5 min), fungicídny podľa normy EN 13697 (15 min), virucídny na vírus Herpes simplex a na vírus Influeza A podľa normy EN 14476 (5 min).

Novinka: 4 účinky v jednom čistiacom prostriedku

Najefektívnejšie riešenie pre čistenie kancelárii, priestorov pre verejnosť a domácnosť. 4 účinky v jednom kroku: dezinfikuje, odmasťuje, odstráni vodní kameň a prevonia.

Odstraňuje 99,9% baktérií, plesní a vírusov (aktívny proti Salmonele, Listerií et E coli). Čistič podláh na umývanie a dezinfekciu veľkých plôch, vhodný pre kúpeľne a kuchyne s vysokou prevádzkovou záťažou. Svieža vôňa limetky s dlhotrvajúcim efektom.


Balenie mydiel s objemom 500 ml a bezoplachový gél 1 liter


Praktické balenie s dávkovačom pre priestory s vysokým počtom osôb.
Mydlá na toalety a dezinfekčné bezoplachové gély do bežných prevádzkových priestorov.
Naviac šetríte obaly.

Sanytol antialergénny

Baktérie, plesne a vírusy sú mikroskopické organizmy na povrchoch. Pokiaľ nie sú zničené, môžu byť príčinou infekčných ochorení. Alergény v domácnostiach môžu vyvolať respiračné alebo kožné alergie hlavne u atopikov.

Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul praktický univerzálny dezinfekčný prostriedok, ktorý čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergény z roztočov, mačiek a peľu s 99% účinnosťou. Eliminuje baktérie, vírusy a plesne (zdroje alergií) zo všetkých druhov povrchov. Jeho jedinečné zloženie nespôsobuje škvrny a zanecháva sviežu vôňu čistoty.

Sanytol tablety do umývačky 4 v 1

Sanytol tablety do umývačky 4 v 1 kombinujú zároveň dezinfekciu, umývanie, soľ a oplach. Ich jedinečné zloženie tak zaisťuje optimálnu čistotu riadu (bez predoplachovania) a tiež umývačky aj pri krátkych programoch a umývaní pri nízkej teplote. Jednotlivé tablety sú balené vo vode-rozpustnom obale, a tým zabraňujú kontaktu ruky s aktívnou látkou a zároveň znižujú dopad na životné prostredie. A bez chlóru.

Osobná hygiena

Sortiment Sanytol zahrňuje radu tekutých mydiel v praktickom dávkovacom balení v objeme 250 ml. Ďalej ponúka hygienické gély vo vreckovom balení a tiež s dávkovačom pre použitie v domácnosti aj v kancelárskom prostredí.

Dezinfekcia bielizne a textilných plôch

Sanytol ponúka celú radu účinných prostriedkov pre dezinfekciu bielizne - pracie gély a ďalšie prostriedky pre pranie v práčke.

Súčasne však umožňuje účinne dezinfikovať aj poťahy, deky a textilné obaly, závesy a iné plochy, ktoré nie je možné vyprať. Chráni pred mikroorganizmami, roztočmi a vírusmi. Ideálne pre domácnosť s domácimi miláčikmi a prevádzky s vyšším pohybom osôb.

AC Marca s. r. o.

Spoločnosť AC Marca s. r. o. ponúka širokou škálu špeciálnych výrobkov, ktoré riešia všetky problémy v domácnosti alebo v kancelárii. AC Marca s. r. o. je spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 a je súčasťou medzinárodného holdingu GRUPO AC MARCA so sídlom v Barcelone. Je špecialistom v oblastiach starostlivosti o domácnosť, hygieny, starostlivosti o telo a v oblasti lepidiel a tmelov.