Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Kreatívne popisovače POSCA

Za posledných 30 rokov sprevádzala značka POSCA kreatívnu tvorbu po celom svete. Značka farebných popisovačov POSCA, ktorá vznikla na počiatku 80. rokov, bola okamžitým úspechom medzi umeleckými komunitami vznikajúcimi v mestských kultúrach, najmä v komunite graffiti. Graffiti umelci veľmi rýchlo prijali značku, ktorá splnila všetky ich potreby: pohodlný a efektívny, jednoducho ideálny spôsob, ako mať vždy potreby pre maľovanie po ruke. Umelci z ateliérov začali chodiť von a skúšať si Street Art, zatiaľ čo graffiti umelci začali maľovať na plátna. Tieto vzájomné výmeny sú zdrojom dôvery v popisovače POSCA, ktoré si od tej doby neustále získavajú nových priaznivcov.

Ku stiahnutiu Prehľad farieb, hrotov a aplikácií na väčšinu povrchov Inšpirácie 2022

Píše na väčšine povrchov

   

Popisovače POSCA sú jedinečné svojou univerzálnosťou. Možno tvoriť na najrôznejšie materiály: drevo, textil, sklo, keramika, papier, plast, kov, canvas, prírodné materiály napr. kamene.

Sledujte na Instagrame: @posca_cz


Vyberte si hrot podľa línie a plochy

Rada POSCA zahrnuje osem veľkostí a päť rôznych tvarov hrotov. Vysoká kvalita hrotov zaručuje ich odolnosť a spoľahlivosť. Línia je plynulá. Práca s popisovačom POSCA je skutočne jedinečný kreatívny zážitok.

Inšpirácie (pdf): UNI POSCA kreatívne popisovače - inšpirácie 2022


Více na YouTube: Posca

Dokonalý krycí efekt

Unikátne zloženie farieb zaručuje dokonalé krytie aj na tmavom povrchu. Súčasťou pigmentu je biely oxid titaničitý, ktorý prekrýva spodnú vrstvu a umožňuje tak novej nanesenej farbe vyniknúť.

Pokiaľ však potrebujete farby miešať "blending", prekrývajte ich ešte za mokra. Vzájomný prechod farieb bude fungovať aj s pomocou riedenia vodou, kedy farby zostanú stále sýte.


Tip pre maximálne využitie

Väčšina hrotov POSCA popisovačov je umývateľná a vymeniteľná (PC-1MC, PC-3M, PC-5M, PC-7M, PC-8K a PC-17K). Niektoré sú tiež reverzibilné (PC-3M a PC-5M), s možnosťou otočenia hrotu. Pokiaľ špička niekedy vyschne, v priebehu času (napríklad pokiaľ nebol vrchnák správne nasadený), môžete ho namočiť do vody, a následne ho môžete znovu použiť.

Návod na použitie

Maximálneho krycieho efektu a dokonalej farebnosti dosiahnete dodržaním správneho postupu pri práci s popisovačom. 1. Obsah dôkladne pretrepete, vždy s bezpečne uzatvoreným vrchnákom. 2. Niekoľkokrát stlačte hrot smerom dolu, pokiaľ farba nepretečie do hrotu. 3. Užite si svoje tvorenie!