Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Španielska firma Miquelrius s dlhoročnou tradíciou už od roku 1839 vyrába atraktívne a praktické bloky vďaka spojeniu moderného dizajnu s rôznymi vychytávkami. Originálne bloky so špirálou sú úspešne predávané vo viac ako 60 krajinách.

Typickými detailmi sú farebné rozlíšenia stránok, zvýraznenie záhlavia, mikroperforácia a pevná jednoduchá špirála so systémom úplného otočenia stránok. Strany blokov sú mimoriadne nepriehľadné s gramážou papiera od 70 do 90 g a poskytujú dokonalú mäkkosť pre písanie. Práve použitím najlepších materiálov je zaručená maximálna kvalita blokov, ktorá je podložená certifikáciou FSC Mix Credit a ISO 9001.

Vyberte si ten svoj pre zapisovanie poznámok, plánov, cieľov a snov.

Fashion styl s Miquelrius blokmi

   


Bloky s ochranou proti baktériám a vírusom

Špeciálna edícia dvoch typov blokov s označením ANTIBACTERIAL. Vďaka obsahu iónov striebra v laminovanom poťahu dosiek efektívne zabraňujú prenosu a množeniu baktérií a vírusov. Ideálne pre študentov aj do kancelárie, kde môže prísť ku kontaktu s ďalšími ľuďmi a šíreniu nákazy.
Dizajn špirálového bloku opäť zodpovedá kvalitnému spracovaniu značky Miquelrius.

Poznámkové bloky EMOTIONS

Špeciálna kolekcia poznámkových blokov v rôznych farebných odtieňoch. Celkové elegantné spracovanie v lesklých doskách z laminovaného kartónu so špirálovou väzbou vhodné aj ako dizajnový doplnok.
Každá farba vyjadruje správu a odráža osobnosť. Týmto spôsobom si môžete vybrať notebook, ktorý k Vám najlepšie sedí podľa pocitu alebo určitej chvíle v živote.

Vlastný štýl organizácie a kvality

Kvalitné bloky v odolnom polypropylénovom alebo pevnom kartónovom obale vo veľkej špirálovej väzbe, ktorá umožňuje pohodlné listovanie.

Jednoduchá organizácia vďaka farebnému rozlíšeniu stránok až do ôsmych farieb.

Možnosť vybrať z niekoľkých formátov, vr. vreckových bločkov Reporter. V sortimente sú ako aj tradičné linajkové, tak aj štvorčekové bloky a tiež novinka bodkované.

Poznámkové bloky ECO

Ekologicky šetrné poznámkové bloky z recyklovaného papiera v pevnom kartónovom alebo polypropylénovom obale so špirálovou väzbou.
100 % recyklovaný, certifikované: Blue Angel, EU Ecolabel a FSC/FSC mix credit.