Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Spoločnosť Jalema bola založená v roku 1947 a je významným európskym hráčom v oblasti archívnych a kancelárskych potrieb. V tejto pozícii sú dôležité naše vlastné výrobné zariadenia, kde sú inovatívne výrobky vyvíjané a vyrábané s veľkou starostlivosťou a v kvalite pre trvalú udržateľnosť. Vo výrobe vstrekovaných plastov spracováva tiež recyklované materiály, čo znamená, že veľa z týchto výrokov má certifikát „Blue Angel“.


Multo - ekologická organizácia dokumentov

Novinka Multo Kraft predstavuje kompletnú radu, ktorá splňuje aktuálne trendy - prírodné farby a ekológiu. Exteriér produktov je vyrobený z hnedého kartónu Kraft s prirodzeným vzhľadom.

Úspora času a priestoru pri ukladaní a získavaní informácií je základom obchodných aktivít. Jalema pracuje predovšetkým s certifikovanými kartónmi, a preto na mnoho výrobkoch môžete nájsť označenie FSC ©.

GRIP - praktické prezentačné lišty

Šikovné riešenie pre jednoduchú prezentáciu informácií. Už žiadne ďalšie chaotické vývesky alebo preplnené tabule.

Jalema Grip je nie len pohodlnejší a efektívnejší, ale táto hliníková prezentačná lišta je tiež výnimočne inteligentná. Kombinácia kvality a dizajnu. Elegantné lišty so skrytým mechanizmom jednoducho zachytí a uvoľní prezentovaný dokument. 

Montáž na stenu alebo praktické magnetické uchytenie.   

VIDEO: Je to úplne jednoduché.  

SECOLOR - dosky pre archiváciu a organizáciu

Farebné spisové dosky so žltou väzbou pre dokumenty A4. Jednoduché a rýchle vkladanie dokumentov vďaka flexibilnej a originálne riešenej spone. Súčasne sa dá listovať dokumentmi ako knihou a zároveň kopírovať bez nutnosti odstránenia spony.

Vyrobené z kartónu Colorkraft 270 g/m2, bez obsahu chlóru a kyselín. Certifikát FSC.


CLIP – originálna archivačná spona

Archivácia a organizácia dokumentov pomocou praktickej spony. K dispozícii samostatne alebo v spisových doskách.

V ponuke tiež vo variante Secolor Stickup - samolepiaca verzia pre jednoduchú aplikáciu do spisových dosiek podľa potreby.