Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Pritt

Obľúbená značka Pritt ponúka inovované portfólio lepenia a korigovania. Tradičné výrobky majú moderný dizajn, vylepšené zloženie a portfólio je doplnené o ďalšie nové produkty. Široká ponuka dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho užívateľa. Pritt zlučuje moderné trendy s vysokou kvalitou a vynikajúcimi užívateľskými vlastnosťami.

Korekčné rollery Pritt

Obľúbené Pritt Refill Rollery sú vyrobené z recyklovaných materiálov a v niekoľkých druhoch, ktoré môžeme rozdeliť podľa typu aplikácie na tradičný variant – tj. s aplikáciou stredom a variant s pohodlnou bočnou aplikáciou. Kazety sú vyrobené z min. 70 % z recyklovaného plastu a sú komplet recyklovateľné. Flexibilná špička umožňuje jednoduchšiu aplikáciu. Pritt Refill Rollery sa hodia na všetky druhy papieru a ani na fotokópiách nezanechávajú stopy či tiene. 


Lepiace rollery Pritt

Keď potrebujete zalepiť obálky alebo prilepiť poznámky, oceníte nové lepiace rollery Pritt. Lepia rýchle, čisto a presne. Patentovaná flexibilná špička sa automaticky prispôsobí povrchu, tým je nanášanie lepidla plynulé a rovnomerné. Lepidlo v týchto rolleroch má vysokou lepiacu silu, môžete si vybrať verziu s permanentným typom lepidla (trvalo lepiaci) alebo nepermanentným (opakovane oddeliteľné lepenie). Naviac sú k dispozícii lepiace rollery Pritt s vymeniteľnou náplňou alebo jednorazové.


Pritt a životné prostredie

Spoločnosť Henkel celosvetovo posilňuje svoje aktivity v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Prostredníctvom svojich produktov usiluje o naplňovaní súčasných potrieb ľudí bez negatívnych dopadov na budúce generácie. Obaly značky Pritt maximálne šetria miesto a tým zvyšujú úsporu pri skladovaní a logistike. Naviac sú po novom vyrobené z recyklovaných materiálov. Pritt kombinuje tradičnú vysokú kvalitu produktov a zodpovednosť voči životnému prostrediu. 


Henkel kvalita i pre ďalšie značky

V sortimente nájdete tiež zástupcov značiek Pattex, Loctite a Ceresit Stop vlhkosti.