Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Tvorenie pre malých a nadšených výtvarníkov


GIOTTO be-bé kolekcia

Písacie potreby a ďalší kreatívny materiál pre najmenšie deti. Jumbo farbičky sú ideálne pre veľmi malé deti od 2 rokov. Jasné farby. Vyprateľné. Ľahko sa strúhajú.

Bezpečné fixky sú ľahko vyprateľné z rúk aj oblečenia. Super mäkká modelovacia hmota s prírodnými ingredienciami. Ideálna pre deti na rozvíjanie manuálnych schopností.

Bezpečný sortiment, dermatologicky testovaný.

GIOTTO Plastelína PATPLUME

Ultramoderná plastelína, ktorá je mimoriadne mäkká a ľahko sa s ňou pracuje. Ideálna pre malé deti od 2 rokov. Pre rozvíjanie tvorivosti detí v detských jasliach a materských škôlkach. Vyrobená na 100 % rastlinnej báze, neobsahuje lepok, na vzduchu sa nevysušuje. Stále tvarovateľná nakoľko teplota nemá vplyv na materiál.

Ľahko sa prilepí na povrch a možno ju použiť na prekrytie materiálov ako plastové fľaše, drevo, kamene atď. Vyprateľná z väčšiny materiálov pri teplote 40 °C. Nefarbí ruky.

GIOTTO školské farby

Kvalitné vodové farby - sýte a živé farby. Nový tvar krytu zároveň slúži ako paleta na miešanie farieb.

Temperové farby s vysokou krycou schopnosťou. Dostupné v 19-tich odtieňoch, objem fľaše 500 ml.GIOTTO pre tvorenie doma aj v škole

Textilné popisovače, špeciálne glitrové a metalické fixky, farby na tvár pre širokú škálu kreatívnych aktivít pre deti a dospelých.

Olejové pastely v troch farebných sadách pre nadšených výtvarníkov.

Akrylové farby vhodné na rôzne materiály ako sklo, plast, drevo atď. Po zaschnutí nadobúdajú lesk. Dostupné v 10-tich odtieňoch vrátane zlatej a striebornej. Objem 250 ml.

LYRA AQUA Brush Duo

Vysoko kvalitný popisovač s dvoma hrotmi – fix/štetec. Hrot fixu je veľmi pevný – neštiepi sa. Druhý hrot je použiteľný ako štetec.

Mimoriadne vlastnosti hrotu umožňujú vytvoriť tenké linky a tiež tieňovať väčšie plochy na obrazoch, návrhoch, skiciach.

Vhodné pre profesionálov, dizajnérov aj začiatočníkov na maľovanie, vyfarbovanie obrázkov, kreslenie alebo iné akvarelové techniky. Celkový výber zo škály až 76 farieb.

LYRA školské potreby a kancelária

Groove pastelky a ceruzky sú ergonomicky tvarované - trojhranné telo s ø 7 mm alebo Jumbo ø 10 mm. Prirodzená zóna uchopenia bez ďalších umelých materiálov.

Vďaka špeciálnym výrezom vhodná pre ľavákov aj pravákov. Extra odolná tuha voči zlomeniu. Intenzívne jasné farby. Možnosť označenia menom. Strúhadlo súčasťou balenia.

DAS – modelovanie

Samotvrdnúca hmota na vzduchu tvrdnúca. Jemné a rovnomerné textúry, ktoré sa ľahko vyhladzujú. Po vytvrdnutí sú predmety silné a pevné. Je ich možné farbiť, lakovať, brúsiť a pod. Dodávané v prevedení biela a terracota. V sortimente taktiež pomocné náradie na dotvorenie detailov pri modelovaní.