Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Spoločnosť Exacompta je významnou európskou spoločnosťou v oblasti kancelárskych potrieb a papiernictva. Vďaka 80-ročnej skúsenosti ponúka široké portfólio vyladených produktov vo vysokej kvalite a radu rôznych prevedení.

Spoločnosť Exacompta riadi celý výrobný proces od výroby surovín, až po distribúciu hotových výrobkov pre zákazníkov a zaručuje tak stabilne vysokú kvalitu s dôrazom na ekologický a udržateľný aspekt výroby.

   

Rada výrobkov je vyrábaná zo 100% recyklovaných materiálov (opatrených certifikátom Blue Angel) alebo z prírodných materiálov získavaných z udržateľne pestovaných lesov (certifikát FSC). Organizačné a archivačné obaly sú často v obľúbenom formáte A4 Maxi, ktorý umožňuje vloženie A4 dokumentov, vrátane registrov alebo euroobalov, bez presahu. Výber zo sortimentu - spisové zložky, boxy na dokumenty, zakladacie obaly, krúžkové poradače, registre, rýchloviazače, pákové poradače, z rôznych materiálov a v atraktívnych farebných paletách.


NOVINKY 2022

Moderné vybavenie je vhodné svojou kvalitou a dizajnom tiež pre home-office.

Úspešne oslovuje nových zákazníkov argumentmi vysokej kvality a dlhej životnosti. Ďalej presvedčuje tiež ekologickým aspektom použitia certifikovaných plastových a kartónových materiálov pre zachovanie udržateľnosti.

Novinky v sortimente poradače a spisové dosky v PASTEL farbách, praktické zásuvkové boxy Black & White a tiež plastové odpadkové koše.

Iderama - nová, extra odolná rada papierových obalov

Inovatívna produktová rada IDERAMA kombinuje kvalitu tradičného kartónu - komfort a ekológiu, a výhody plastu - odolnosť voči vlhku a dlhodobú životnosť.

Moderná technológia výroby: kvalitný farebný prešpán potiahnutý veľmi tenkou fóliou zabraňujúcou poškriabaniu, škvrnám a poškodeniu vodou. Farebné prevedenie vhodné pre študentov a bežné kancelárske použitie.

Video: youtube.com _Exacompta Iderama

Vyrobené vo FRANCÚZSKU podľa ekologickej certifikácií FSC.

Farebná kancelária s praktickými poradačmi

Skvelý pomer cena - kvalita! Zložky na dokumenty z ekologicky šetrného polypropylénu v širokej farebnej škále a s efektnými detailmi.

Uložte svoje dokumenty ľahko a bezpečne! Formát A4 MAXI umožní uložiť dokumenty aj vo fólii bez presahu.

Poradače doplňujú tiež kancelárske 3-klopé zložky s pevnými gumičkami, ktoré zabezpečia obsah pri prenose.

Eterneco - ekológia pre trvalú udržateľnosť

Eterneco je revolučná ekologická rada vyrobená z potiahnutého kartónu so zachovaním prírodného vzhľadu.

Využité sú rastlinné materiály, buničiny a rastlinné oleje. Kombinácia a technológia spracovania zaručuje trvanlivosť a vynikajúcu odolnosť voči vlhku. Bez mechaniky sú dosky kompostovateľné.

Šetrné k prírode - ideálne riešenie pre každodenné použitie v škole a v kancelárii.


Iderama boxy - dizajn do modernej kancelárie

Atypický doplnok kancelárie, domácej kancelárie aj študentskej izby. Farebný dizajn a orientácia zásuviek na šírku vo formáte A4 MAXI šetrí miesto na stole aj v policiach. Predlžená záruka 25 rokov!

Zásobníky sú určené pre bezpečné uloženie dokumentov a kancelárskych potrieb.

Exactive - spoľahlivé aktovky a zložky z ekologicky šetrného materiálu

Táto rada je zameraná na praktické puzdra pre jednoduchú organizáciu dokumentov a ich prenos. Ekologicky šetrný polypropylén zaisťuje jednoduchú údržbu. Obaly obsahujú registre a doplnkové prvky pre uloženie dokladov a osobných potrieb.

Veľmi obľúbenou je viacúčelová aktovka s ergonomickým úchopom a kovovými doplnkami. Určená na prenos notebooku a papierových dokumentov v registri.