Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Široká ponuka pre školy a výtvarné aktivity

Značka Colorino prezentuje všetok sortiment so zameraním na výtvarné aktivity detí. Ponuka produktov pokrýva nie len školské, ale aj kreatívne potreby a sady.


Gumovateľné perá so stláčacou mechanikou

Každá chyba ľahko zmizne! Zbieraj perá zo série superhrdinov Avengers, Mickey Mouse alebo postavy Ľadového kráľovstva. Alebo máte radšej jednorožcov v pastelových farbách a roztomilé lamy? Každého potešia veselé dinosaury.

Jednoduché písanie modrým atramentom. Stláčací mechanizmus s gumovateľným koncom. Vymeniteľná náplň.

Colorino gumovateľné perá do každého školského peračníku.

Artist - špeciálna edícia

Kolekcia Colorino Artist zahŕňa vysoko kvalitné kresliace pomôcky pre začínajúcich umelcov a nadšených výtvarníkov. S ohľadom na vysoké nároky výtvarníkov edícia Artist ponúka širokú škálu potrieb: pastelky, akvarelové pastelky, obojstranné skicovacie fixy, grafitové ceruzky, olejové a suché pastely v rôznych farebných odtieňoch.

Produkty Colorino Artist sa vyznačujú sýtymi farbami vďaka vysokému podielu pigmentov. Artist edícia umožňuje vytvoriť dokonalý obraz, ilustráciu či skicu.

Školské potreby

Portfólio školských potrieb sa rozširuje každým rokom. Kvalita a cenová dostupnosť tovaru je ideálnym riešením pre všetky úrovne výtvarných aktivít v školách a voľnočasových zariadeniach.

Malí aj veľkí maliari si môžu vybrať zo širokej škály pasteliek (hexagonálne, obľúbené trojhranné, akvarelové, veľkosti Jumbo), skicovacích ceruziek, voskoviek, fixiek, nožníc, suchých a olejových pastelov, vodových farieb, temperových farieb, štetcov, kried a modelovacích hmôt.

Pre najmenších

Špeciálna rada farbičiek určená pre najmenšie deti už od 2 rokov. Tvarom a charakterom sú farby prispôsobené tvoreniu najmenších a predškolských detí.

Voskovky, fixy, pečiatky a pastelky v rôznych veľkostiach a tvarov padnú do detských ručičiek. Hroty pasteliek a fixiek sú prispôsobené detskému tlaku a nelámu sa.

Kreativita a tvorenie

Výtvarné sety pre podporu kreatívnych aktivít detí doma, ale aj v záujmových krúžkoch.

V sortimente Colorino nájdete tiež celú radu doplnkových potrieb pre kreatívne tvorenie: dekoračné lepidlá, farby na textil a sklo, farby na tvár, farby na vlasy a gélové tetovacie perá. Colorino tiež ponúka tvorivé hračky v rade ,,Urob si sám'', ktoré poskytujú deťom i dospelým veľa zábavy.