Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

Novinka: Sterifold - ochrana a bezpečnosť v prevádzke

Tarifold komunikačné a organizačné produkty s antimikrobiálnou ochranou. Antimikrobiálny systém Sterifold je určený na zamedzenie mikrobiálnej kontaminácii a uľahčenie hygienických požiadaviek na prevádzky.

Certifikovaná technológia AgION - plasty s obsahom iónov striebra pre funkčnú ochranu pred vírusmi a baktériami.


STERIFOLD - antimikrobiálne displeje


Najobľúbenejšie produkty značky Tarifold sú dostupné v antimikrobiálnom prevedení. Variant: pultový stojan a nástenný držiak, kovové alebo nerezové závesné kapsy s rámčekmi.
Zostavy z nerezovej oceli sú vhodné do prostredia viazaného hygienickými normami a štandardov potravinárskeho priemyslu podľa zásad HACCP. Súčasne sú displeje Sterifold vhodné do vlhkého prostredia a tam, kde sú vystavované priamemu kontaktu s vodou.

Ako funguje technológia AgION® ?

Ideálnou podmienkou pre množenie mikróbov je vlhkosť (napr. na rukách). Ióny striebra reagujú s iónmi v tomto vlhkom prostredí (zvyčajne so sodíkom a draslíkom), čo má za následok riadený vznik antimikrobiálnych látok a deaktivácii mikroorganizmov.

Technológia AgION® je certifikovaná a účinnosť doložená dokumentmi o testovaní a správou od výrobcu. K dispozícii preklad v slovenskom jazyku na vyžiadanie.


STERIFILM fólie s antimikrobiálnym povrchom

Samolepiaca fólia Sterifilm zabraňuje mikrobiálnemu prenosu. Je transparentná a je možné ju premiestňovať. Sterifilm je vhodný do priestorov so zvýšeným pohybom osôb.

Dostupný v štyroch rozmeroch podľa plochy: kľučky dverí, vypínače svetiel, displeje tlačiarní a tabletov, na predajné pulty a zdieľané pracovné stoly, vstupy a dvere verejných budov


Antimikrobiálne puzdra na prenášanie rúška

Nosenie rúšok sa stalo normou, ale ako ich správne uložiť? Ako zaistiť bezpečný prenos? Kde ich uschovať, keď sú už použité? Antimikrobiálne puzdra sú na to ideálne. Rozmer: 242 × 130 mm.

Naviac sa dajú vložiť do obálky T-Collection alebo Color Dream veľ. DL.


KANG EASY CLIC a zakladací obal L - bezpečné riešenie

Veľkokapacitné zakladacie obaly a samolepiace kapsy s antimikrobiálnym povrchom sú ďalšou skvelou pomôckou pre ochranu pred vírusmi a baktériami. Pevné PVC 200 mic. je odolné a vďaka vysokej kapacite kapsy bezpečne zorganizujete dokumenty a informácie.

Jednoduchá aplikácia na sklenené a iné plochy pre jednoduchú prezentáciu dôležitých informácií - APLIKACE video.