Kontaktné údaje
OFFICE LINE SK spol. s r. o.
Lazaretská 8
Bratislava 811 08
Tel.: +421 2 / 6446 27 88 - 9
office@officeline.sk

ALEX - značka výrobkov špecializujúcich sa na čistotu a starostlivosť o drevené a laminátové plochy v celej domácnosti a kanceláriách. Jedná sa o ucelenú radu prípravkov, ktoré ošetrujú všetky typy podláh a nábytku. Ak vlastníte cenné kusy v modernom dizajne, alebo drevenú truhlicu po babičke, či staré drevené parkety alebo novú vinylovú podlahu, Alex Vám pomôže so starostlivosťou o ich krásu.

ALEX - miluje drevo

Než vyrastie strom a vyzreje, ubehnú desiatky rokov. V kuse nábytku alebo v drevenej podlahe sa tak skrýva veľa rokov života. Drevo nám tak prináša krásu prírody do interiéru. Keď milujete drevo a chcete si užívať jeho krásu, je potrebné sa o neho starať. Prípravky značky Alex Vám ponúkajú riešenie. Obchodná podpora vo forme TV reklamy.


Starostlivosť o podlahy

ALEX je značka čistiacich prostriedkov pre starostlivosť o podlahy a nábytok. Svojim zákazníkom ponúka najširšie portfólio výrobkov pre ochranu, čistotu a starostlivosť o podlahy a nábytok všetkých materiálov (drevo, laminát, dlažba, vinyl, PVC). V kategórii špeciálnych čističov na podlahy je jednotkou na českom a slovenskom trhu a ich výrobok Čistič s leskom 2 v 1 s pomarančovým olejom je už niekoľko rokov číslo 1 vo voľbe spotrebiteľov pre starostlivosť o podlahy.

Starostlivosť o nábytok

Vdýchnite život Vášmu nábytku. Vyretušujte jeho „vrásky“ vytvorené rokmi používania, dajte mu dostatok „šťavy“ pre jeho hladkú štruktúru, zastavte jeho starnutie a uchovajte jeho krásu. Produkty značky Alex Vám pomôžu. Odstraňujú prach a nečistoty zo všetkých druhov povrchov nábytku. K povrchom nie sú agresívne, ale starajú sa o ne tými najkvalitnejšími zložkami, ktoré obsahujú. Zanechávajú príjemnú vôňu čistoty, ktorá prevonia Vašu domácnosť.

AC MARCA s.r.o.

Spoločnosť AC Marca s. r. o. ponúka širokou škálu špeciálnych výrobkov, ktoré riešia všetky problémy v domácnosti alebo v kancelárii. AC Marca s. r. o. je spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 a je súčasťou medzinárodného holdingu GRUPO AC MARCA so sídlom v Barcelone. Je špecialistom v oblastiach starostlivosti o domácnosť, hygieny, starostlivosti o telo a v oblasti lepidiel a tmelov.